Защо да изберете GNEE Electric?
Фабрично сглобен Plug & Play дизайн
Възползвайте се от сглобяеми подстанции и подстанции тип -кутия, намалявайки със 70% разходите за инсталиране и въвеждане в експлоатация. Всички фотоволтаични-в-едно устройство и съхранение на енергия всичко-в-едно устройство преминават строг фабричен FAT тест.
Двойно професионално PV & ESS интегрирано решение
Ние доставяме персонализирана фотоволтаична подстанция, съчетана със слънчев инверторен работен трансформатор, заедно с интегрирана компактна подстанция BESS PCS, оборудвана с усилвателна машина за конвертор за съхранение на енергия. Нашето продуктово портфолио обхваща контейнерни фотоволтаични подстанции и пълна контейнерна система BESS & ESS.
Глобално сертифициран и устойчив на сурова среда
Нашата три{0}}фазна компактна контейнерна подстанция притежава степен на защита IP54/IP66 и сертификати CE & IEC, работи стабилно в глобални проекти за слънчеви електроцентрали и електроцентрали за съхранение на енергия.
【ЗАПОЧНЕТЕ ТУК – Вземете вашето персонализирано оформление за 24 часа →】
Кажете ни вашия MW капацитет, мрежово напрежение и климатични условия, ние ще ви отговорим с-направено по поръчка решение за компактна подстанция и предварителна оценка на разходите в рамките на 24 часа.
Вземете персонализирано решение за компактна подстанция и оферта
Основни предимства на серията продукти
Ползи от фотоволтаичната компактна подстанция
- Интегриран дизайн: Комбинира фотоволтаичен инвертор, повишаващ-трансформатор и други компоненти за приспособяване на сценарии с множество-станции
- Интелигентно зоново-охлаждане: Принудителната вентилация, съчетана с интелигентен контрол на температурата, предотвратява термично свързване и удължава живота на оборудването
- Висока степен на защита:IP54, C4-M устойчива-на корозия и дъжд- и прахоустойчива конструкция, подходяща за различни екстремни външни среди
- Интелигентна експлоатация и поддръжка:Съвместимост с множество-протоколи, поддръжка за дистанционно управление на EMS и модулен дизайн, който опростява поддръжката и намалява разходите за експлоатация и поддръжка
Предимства на компактната подстанция за съхранение на енергия
- Интегриран дизайн:Повишаващият-трансформатор и конвертор са интегрирани, което опростява инсталацията и спестява място
- Интелигентно охлаждане:Горно{0}}монтираните центробежни вентилатори осигуряват принудителна вентилация, комбинирана с интелигентен контрол на температурата и зонирано охлаждане за предотвратяване на термично свързване, осигурявайки стабилна работа при високи натоварвания
- Висока степен на защита: IP54, C4-M устойчива-на корозия и дъжд- и прахоустойчива конструкция, подходяща за различни екстремни външни среди
- Интелигентна експлоатация и поддръжка:Съвместимост с множество-протоколи, поддръжка за дистанционно управление на EMS и модулен дизайн, който опростява поддръжката и намалява разходите за експлоатация и поддръжка
【💡 Какво ще стане, ако можете да намалите 2 месеца от графика на проекта си?】
Нашите сглобяеми единици пристигат на място напълно окабелени и тествани – имате нужда само от основа + крайна връзка. Много EPC спестяват над 70%-труд на място и завършват свързването към мрежата в рамките на 2 седмици. Искате ли време-симулация на разходите за вашия проект?
Свържете се с нас за безплатно сравнение на графика.
Параметри на фотоволтаичната компактна подстанция
| Всичко{0}}в-едно номинална мощност |
3,15 MW |
3,3 MW |
4,4 MW |
6,6 MW |
8,8 MW |
9MW |
| Трансформатор |
Режим на изолация |
Маслен{0}}трансформатор |
| Номинална мощност |
3150kVA при 45 градуса 3300kVA при 40 градуса |
3300kVA при 45 градуса 3450kVA при 40 градуса |
4400kVA при 45 градуса 4620kVA при 40 градуса |
6600kVA при 45 градуса 6930kVA при 40 градуса |
8800kVA при 45 градуса 9240kVA при 40 градуса |
9000kVA при 45 градуса 9450kVA при 40 градуса |
| Импеданс |
6% |
6% |
8% |
9% |
9% |
10% |
| Трансформатор вектор |
Dy11 |
Dy11y11 (Dy11 по избор) |
| напрежение НН/СРН |
0.69kV/33kV (10kV~33kV по избор) |
| Ефективност |
IEC60076-20, ниво 2 (с възможност за персонализиране) |
| Повишаване-на температурата |
горен-слой масло Покачване на температурата: 60K |
| Метод на охлаждане |
ONAN/ONAF (Интелигентно принудително въздушно охлаждане) |
| RMU режим |
DCV (DV, CV, CCV и т.н. по избор) |
| Превключвател за високо{0}}напрежение |
40.5kV, 630A, 31.5kA/s |
| CT |
40,5kV |
високо- Стая за напрежение |
Индикатор |
DXN-Q1, AC/DC220V |
| Електромагнитна брава |
DSN-AMZ/DSN-AMY |
| Нагревателна плоча |
Номинална мощност: 200W (с възможност за персонализиране), номинално напрежение: 220V |
| Светлина за шкаф |
Тип LED, AC220V |
| Трансферен превключвател |
LW38A-16D04/16/2 (Дистанционно / Стоп / Локално) |
| Миниатюрен прекъсвач |
AC220V 63A C6/2P |
| Контролер за температура и шум |
Със сензор и функция за управление на нагревателя (с възможност за персонализиране) |
| Цифров амперметър |
Входен ток: персонализиран, с функция за дисплей и аларма (по избор) |
| Детектор за дим |
AC220V (с възможност за персонализиране), за откриване на пожар |
| Температурен детектор |
AC220V (с възможност за персонализиране), за наблюдение на температурата |
| Спомагателен трансформатор |
Възможност за персонализиране |
високо- Стая за напрежение |
Превключвател за ниско{0}}напрежение |
400V, 250A, 4P |
| Комуникационен протокол |
IEC104 (IEC61850 по избор) |
| Стая с-ниско напрежение |
UPS |
Номинална мощност 1kVA (1kVA~2kVA по избор), резервно време 30min (30min~120min по избор) |
| CT |
Номинално напрежение: 0,66kV, Клас на точност: 0,5/5P, Номинално натоварване: 5VA (персонализирано) |
| Предпазител за ниско напрежение |
Номинален ток: 125A (с възможност за персонализиране), с основа |
| Устройство за защита от пренапрежение |
Номинално напрежение: 385V, режим 3+1 (може да се персонализира) |
| Ethernet комутатор |
Конфигурация на порт: 8×Gigabit RJ45 + 4×Gigabit SFP (с възможност за персонализиране), индустриален клас |
| DC захранващ модул |
24V 120W (с възможност за персонализиране) |
| Центробежен вентилатор |
Съвпада с изискването за охлаждане на системата |
| Кондензатор |
Съвпада с изискването за компенсация на вентилатора или реактивната мощност |
| Батерия |
12V оловна{1}}киселинна батерия (капацитетът може да се персонализира) |
| AC/DC MCB |
32A/2P |
| 3-пинов щепсел |
10A, 250V |
| Контролер за температура и шум |
Със сензор и функция за управление на нагревателя (с възможност за персонализиране) |
| Нагревател |
Номинална мощност: 200W (с възможност за персонализиране), номинално напрежение: 220V |
| AC контактор |
Номинално напрежение: 220V, номинален ток с възможност за персонализиране |
| Помощно реле |
Щеп-тип, номинално напрежение: 220V, с основа |
| Разпределителен терминал |
250A |
| MCB |
Номинален ток: 6A~32A (може да се персонализира), 2/3/4-полюс по избор |
| Автоматичен прекъсвач с лят корпус |
Номинален ток: 125A~250A (може да се персонализира), 4-полюсен, номинално напрежение: 230V (може да се персонализира) |
| Мултифункционален измервателен уред |
Номинално напрежение: 400V, клас на точност: 0.5S, входен ток: 1A/5A (персонализиран) |
| Размери (mm) |
6058×2438×2896 |
12192×2438×2896 |
| Околна температура |
-35 градуса ~60 градуса (-45 градуса намаление) |
| Общ параметър |
Макс. надморска височина |
4000m(>1000 м намаление) |
| Влажност |
0~100% |
| Устойчивост на корозия |
C3H (C4 ~ C5 по избор) |
| Защита от проникване |
IP54 (MV станция), IP68 (трансформатор) |
| Стандартно съответствие |
IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076 |
Параметри на компактна подстанция за съхранение на енергия
| Всичко{0}}в-едно номинална мощност |
2,5 MW |
3,45 MW |
5MW |
6,25 MW |
6,9 MW |
10MW |
| Трансформатор |
Режим на изолация |
Маслен{0}}трансформатор |
| Номинална мощност |
2500kVA при 45 градуса 2625kVA при 40 градуса |
3450kVA при 45 градуса 3625kVA при 40 градуса |
5000kVA при 45 градуса 5250kVA при 40 градуса |
6250kVA при 45 градуса 6600kVA при 40 градуса |
6900kVA при 45 градуса 7250kVA при 40 градуса |
10000kVA при 45 градуса 10500kVA при 40 градуса |
| Импеданс |
6% |
6% |
8% |
9% |
9% |
10% |
| Трансформатор вектор |
Dy11 |
Dy11y11 (Dy11 по избор) |
| напрежение НН/СРН |
0.69kV/33kV (10kV~33kV по избор) |
| Ефективност |
IEC60076-20, ниво 2 (с възможност за персонализиране) |
| Повишаване-на температурата |
горен-слой масло Покачване на температурата: 60K |
| Метод на охлаждане |
ONAN/ONAF (Интелигентно принудително въздушно охлаждане) |
| RMU режим |
DCV (DV, CV, CCV и т.н. по избор) |
| Превключвател за високо{0}}напрежение |
40.5kV, 630A, 31.5kA/s |
| CT |
40,5kV |
високо- Стая за напрежение |
Индикатор |
DXN-Q1, AC/DC220V |
| Електромагнитна брава |
DSN-AMZ |
| Нагревателна плоча |
Номинална мощност: 200W (с възможност за персонализиране), номинално напрежение: 220V |
| Светлина за шкаф |
Тип LED, AC220V |
| Трансферен превключвател |
LW38A-16D04/16/2 (Дистанционно / Стоп / Локално) |
| Миниатюрен прекъсвач |
AC220V 63A C6/2P |
| Контролер за температура и шум |
Със сензор и функция за управление на нагревателя (с възможност за персонализиране) |
| Цифров амперметър |
Входен ток: персонализиран, с функция за дисплей и аларма (по избор) |
| Детектор за дим |
AC220V (с възможност за персонализиране), за откриване на пожар |
| Температурен детектор |
AC220V (с възможност за персонализиране), за наблюдение на температурата |
| Спомагателен трансформатор |
Възможност за персонализиране |
високо- Стая за напрежение |
Превключвател за ниско{0}}напрежение |
400V, 250A, 4P |
| Комуникационен протокол |
IEC104 (IEC61850 по избор) |
| Стая с-ниско напрежение |
UPS |
Номинална мощност 1kVA (1kVA~2kVA по избор), резервно време 30min (30min~120min по избор) |
| CT |
Номинално напрежение: 0,66kV, Клас на точност: 0,5/5P, Номинално натоварване: 5VA (персонализирано) |
| Предпазител за ниско напрежение |
Номинален ток: 125A (с възможност за персонализиране), с основа |
| Устройство за защита от пренапрежение |
Номинално напрежение: 385V, режим 3+1 (може да се персонализира) |
| Ethernet комутатор |
Конфигурация на порт: 8×Gigabit RJ45 + 4×Gigabit SFP (с възможност за персонализиране), индустриален клас |
| DC захранващ модул |
24V 120W (с възможност за персонализиране) |
| Центробежен вентилатор |
Съвпада с изискването за охлаждане на системата |
| Кондензатор |
Съвпада с изискването за компенсация на вентилатора или реактивната мощност |
| Батерия |
12V оловна{1}}киселинна батерия (капацитетът може да се персонализира) |
| AC/DC MCB |
32A/2P |
| 3-пинов щепсел |
10A, 250V |
| Контролер за температура и шум |
Със сензор и функция за управление на нагревателя (с възможност за персонализиране) |
| Нагревател |
Номинална мощност: 200W (с възможност за персонализиране), номинално напрежение: 220V |
| AC контактор |
Номинално напрежение: 220V, номинален ток с възможност за персонализиране |
| Помощно реле |
Щеп-тип, номинално напрежение: 220V, с основа |
| Разпределителен терминал |
250A |
| MCB |
Номинален ток: 6A~32A (може да се персонализира), 2/3/4-полюс по избор |
| Автоматичен прекъсвач с лят корпус |
Номинален ток: 125A~250A (може да се персонализира), 4-полюсен, номинално напрежение: 230V (може да се персонализира) |
| Мултифункционален измервателен уред |
Номинално напрежение: 400V, клас на точност: 0.5S, входен ток: 1A/5A (персонализиран) |
| Размери (mm) |
6058×2438×2896 |
12192×2438×2896 |
| Околна температура |
-35 градуса ~60 градуса (-45 градуса намаление) |
| Общ параметър |
Макс. надморска височина |
4000m(>1000 м намаление) |
| Влажност |
0~100% |
| Устойчивост на корозия |
C3H (C4 ~ C5 по избор) |
| Защита от проникване |
IP54 (MV станция), IP68 (трансформатор) |
| Стандартно съответствие |
IEC 62271-100, IEC 62271-103, IEC 62271-200, IEC 60076 |
Широки сценарии за приложение
Фотоволтаичен сектор
Фокусиране върху фотоволтаични-Всичко в-един модул и системно решение. Нашите продукти се адаптират към широк-диапазон осветеност и колебания на напрежението, като издържат на вятър и пясък, издържат на екстремни температури и се отличават с ниски загуби. Всичко{5}}в-дизайн на модул с модулно оформление, подходящ както за разпределена, така и за централизирана фотоволтаична електроцентрала.
Сектор за съхранение на енергия
Фокусиране върху трансформатори за съхранение на енергия и устройства за съхранение на енергия всичко-в-едно, отговарящи на разнообразни изисквания за системи за съхранение на енергия с висока надеждност и устойчивост на удар. Гъвкаво приложим към проекти за производство на енергия, мрежа и-потребител за съхранение на енергия, което позволява ефективно преобразуване на енергия и надеждна интеграция в мрежата.
Сценарии за приложение на фотоволтаични компактни подстанции
Фотоволтаичните компактни подстанции са-свързаното към мрежата усилващо оборудване за фотоволтаични системи за генериране на електроенергия. Прилага се към централизирани наземни фотоволтаични електроцентрали-мащаб и разпределени проекти, включително промишлени и търговски фотоволтаични системи на покриви, реализиращи фотоволтаична доставка на мощност и -мрежов достъп за фотоволтаични електроцентрали.
Сценарии за приложение на компактни подстанции за съхранение на енергия и търговски цели
Целевите клиенти обхващат мрежови оператори, големи производствени предприятия и разработчици на нови енергийни инвестиции.
- Пиково бръснене и попълване на долината: Реализирайте намаляване на разходите за електроенергия и арбитраж на приходите чрез зареждане по време на ниска цена на електроенергията в долината и разреждане в период на пикови цени.
- Консумация на възобновяема енергия:Съпоставете фотоволтаичните и вятърните енергийни съоръжения, за да консумирате излишък от променлива нова произведена енергия и да стабилизирате-качеството на свързаната с мрежата електроенергия.
- Допълнителна услуга на мрежата:Предоставяне на услуга за регулиране на честотата на мрежата и стабилизиране на напрежението за спомагателен бизнес на търговската мрежа в пазарите на Европа, Австралия и Северна Америка.
- Изключена{0}}мрежова микромрежа и резервно захранване:Изградете независими захранващи микромрежи за отдалечени минни зони и острови; доставя аварийно резервно захранване за индустриални паркове и центрове за данни срещу рискове от прекъсване на тока.
【Вече изпълнявате фотоволтаичен или BESS проект?】 Доставихме над 200+ компактни подстанции за комунални-проекти в световен мащаб (включително 200MW/400MWh и 1000MW/2000MWh станции за съхранение). Попитайте ни за казуси и данни за ефективността, които отговарят на мащаба на вашия проект – ние ще ви изпратим обратна връзка за реална работа.
Получавайте отчети за-съответстващи данни на проекта
Типични случаи
Проект за съхранение на енергия 200MW/400MWh
1000MW/2000MWh Проект за съхранение на енергия
100MW/200MWh Проект за съхранение на енергия
Проект за съхранение на енергия 200MW/400MWh
Разпределени покривни фотоволтаични проекти
Сглобяема компактна подстанция СРЕЩУ традиционна дискретна-изграждане на подстанция на място
Таблицата по-долу интуитивно показва основните пропуски между нашата фабрично сглобяема компактна подстанция и конвенционалния режим на дискретно изграждане.
| Елемент за сравнение |
Контейнерна интегрирана компактна подстанция |
Традиционна подстанция, сглобена на-на място |
| Заета площ |
Общо спестяване на пространство 50%~70%;интегрирано оформление на трансформатор, шкафове за високо и ниско напрежение в една кутия, без допълнителна гражданска основа за отделно оборудване |
Голяма обща окупация на земя; трансформаторна стая, стая с високо напрежение, стая с ниско напрежение се нуждаят от независими граждански сгради и изолационни интервали |
| Период на-изграждане на обекта |
Само изливане на фундамент + цялостно повдигане и фиксиране, -строителството на място е завършено в рамките на3~7 работни дни |
Гражданското строителство, повдигането на оборудването, отделното окабеляване и отстраняването на грешки отнемат 30~60 работни дни |
| Работно натоварване на полевото окабеляване |
Всички вътрешни кабели са завършени и тествани във фабриката; на място е необходим само външен кабелен достъп,работното натоварване на окабеляването е намалено с над 70% |
Масивно вътрешно и външно полагане на кабели, окабеляване, работа по кримпване, завършена изцяло на място, голямо строително натоварване |
| Общи разходи за изграждане на проекта |
По-ниски цялостни разходи.Намалете разходите за труд, разходите за гражданско строителство и разходите за управление на обекта; еднократната фабрична-интеграция намалява скритите разходи за преработка |
Висока обща инвестиция. Множество граждански сгради, дългосрочни-строителни екипи-на място, високо управление на обекта и временни разходи за строителство |
| Трудност при ежедневната работа и поддръжка |
Централизирано оформление, унифициран интерфейс за мониторинг на EMS; модулни компоненти, удобно локализиране на повреда и подмяна на компоненти,ниска трудност при поддръжката |
Оборудване, разпръснато в множество независими стаи, разпръснати точки за наблюдение; отстраняването на неизправности трябва да провери няколко области една по една, голяма трудност при поддръжката |
| Цял{0}}цикъл на свързване на мрежата |
Кратък общ цикъл.Фабрично предварително -тестване + бърза -инсталация на място, бързо отговаряне на условията за достъп до мрежата, свързване към мрежата в рамките на 1~2 седмици след пристигането на място |
Дълъг приемен цикъл на решетка. Множество връзки за приемане за гражданско строителство + инсталиране на оборудване + отстраняване на грешки на място, свързването към мрежата често отнема повече от 2 месеца |
GNEE Electric интегрирано готово решение (PV & PCS станция)
GNEE Electric доставя цялостно PV РЕШЕНИЕ ДО КЛЮЧ и интегрирана поддържаща система PCS Готова станция за глобални фотоволтаични електроцентрали и електроцентрали за съхранение на енергия. Нашите сглобяеми компактни подстанции прецизно коригират множество изпъкнали болезнени точки, причинени от традиционния режим на разпръснато изграждане на подстанции, с целеви предимства на продукта, отговарящи на действителните изисквания на EPC изпълнителите и инвеститорите на проекти.
Съпоставяне на предимствата за общите болкови точки в индустрията
- Проблемна точка: Традиционната подстанция се нуждае от масивна гражданска конструкция, полево окабеляване и -сглобяване на място, което води до ултра-дълъг общ строителен период
- Предимство: Цялото вътрешно сглобяване, окабеляване и цялостното отстраняване на грешки са завършени във фабриката. -Работата на обекта включва само полагане на основи и интегрална подемна инсталация. Строителният цикъл на PV РЕШЕНИЕ ДО КЛЮЧ и PCS станция до ключ може да бъде съкратен от два до три месеца до една седмица, което значително ускорява напредъка на целия проект.
- Болна точка: Разходите за труд за -строителство в чужбина са високи, управлението на персонала за строителство на място води до допълнителни скрити разходи
- Предимство: Намаляване на повече от 70% от работното натоварване на полето. Ефективно контролирайте общите инвестиции в проекти за електроцентрали в чужбина, намалете разходите за труд и-разходите за управление на място за EPC предприятия.
- Проблемна точка: Отстраняването на грешки в разпръснато поле се влияе лесно от средата на сайта, с висок процент на неуспех при приемане на мрежова връзка
- Предимство: Всеки комплект оборудване преминава изчерпателен фабричен тест на FAT преди доставката, завършвайки предварително симулиран тест за свързване на мрежата. Стабилната производителност гарантира плавен достъп до мрежата както на PCS готови станции, така и на PV готови решения, като се избягват загуби при преработване, причинени от неквалифицирано отстраняване на грешки на място.
- Точка на болка: Оборудването, изложено на пясък от пустинен вятър, крайбрежна солена мъгла и висока{0}}температурна дъждовна среда е предразположено към стареене и повреда
- Предимство: Оборудван със степен на защита IP54 и антикорозионна структура C4-M, съчетана с интелигентна система за зонирано разсейване на топлината. Цялото устройство може да работи стабилно при различни тежки работни условия, намалявайки честотата на повреда на оборудването в по-късния период на работа.
- Болна точка: Разпръснатото разположение на оборудването води до трудно отстраняване на неизправности и сложна ежедневна работа по поддръжката
- Предимство: Интегрираното модулно оформление си сътрудничи с единна платформа за централизирано наблюдение на EMS. Персоналът може бързо да локализира неизправностите и да замени повредените компоненти, намалявайки трудността при експлоатацията и поддръжката на електроцентралите за собствениците на активи.


【🔥 ПОСЛЕДНО ОБАЖДАНЕ – ВЗЕМЕТЕ ВАШАТА ОФЕРТА ДО КЛЮЧ СЕГА】
Не позволявайте на традиционните тесни места в подстанциите да забавят проекта ви. Независимо дали имате нужда от единична единица или пълна станция до ключ (PV + BESS), ние предлагаме:
✅ Безплатна инженерна консултация и дизайн на оформление
✅ Прозрачно ценообразуване без скрити такси
✅ Пълна документация за митница и одобрение на мрежата
✅ 12 месеца гаранция + дистанционна поддръжка
【 ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ】
– Прикачете вашето кратко описание на проекта (MW, ниво на напрежение, снимки на обекта) и ние ще ви изпратим незабавно предварителен лист с данни и справка за бюджета.
Поддръжка за квалификация, фабрично тестване и експортно опаковане за проекти до ключ
| Класификация |
Съдържание на услугата за доставка на проект до ключ |
| Международни квалификационни документи |
Продуктите отговарят на серията стандарти IEC 60076, IEC 62271 и CE сертификат.
Можем да предоставим EN{0}} сертификат за материал, официален протокол от типово изпитване, тест за частичен разряд и данни от теста за повишаване на температурата, които отговарят на стандартите за преглед на офертите и приемане на проекта за проекти PV TURNKEY SOLUTION и PCS Turnkey Station.
|
| Фабрична инспекция на целия-процес FAT |
Изпълнете тест за електрическа ефективност на трансформатора, тест-за действие за защита от високо напрежение, тест за температурно стареене и цялостно отстраняване на грешки на EMS съединение един по един.
Всички готови продукти могат да бъдат доставени само след преминаване на пълната симулационна проверка на работните условия на електроцентралата.
|
| Схема за пакетиране на морски износ |
Приемете неръжда{0}}покритие плюс повърхностно защитно фолио за корпуса на шкафа, с-стоманена армировка против сблъсък в четирите ъгъла.
Вътрешните електрически устройства са закрепени с-ударопоглъщащи приспособления, а вградените-изсушаващи агенти издържат на ерозия на влага по време на-морски транспорт на дълги разстояния.
Стандартната маркировка и фиксираният режим на свързване могат да осигурят непокътнато транспортиране на оборудване до ключ до задгранични дестинации.
|
Цял{0}}циклична система за обслужване до ключ
Пред{0}}продажбено обслужване
В зависимост от инсталирания капацитет на фотоволтаичната електроцентрала, конфигурационните параметри на BESS, местната надморска височина, температурата на околната среда и регионалните стандарти за достъп до мрежата, формулирайте безплатно персонализирани PV РЕШЕНИЕ ДО КЛЮЧ и схеми за съвпадение на PCS станция до ключ и предоставяйте официални котировки и технически спецификации за изтегляне.
В-продажбено обслужване
Изпращайте обратна връзка-за производствени снимки и видеоклипове за фабрични тестове по време на производствения процес. Проверете всички технически параметри два пъти преди доставката и синхронизирайте пълните отчети от теста на FAT. Подредете пълен набор от документи за митническо освобождаване и предложете професионални предложения за товарене на контейнери за морски транспорт на оборудване до ключ.
След{0}}продажбено обслужване
Осигурете 24-часова онлайн дистанционна поддръжка за EMS платформа и PCS система за отстраняване на грешки и отстраняване на грешки. Организирайте професионални инженери да отидат в чужбина за-насоки за инсталиране на място и обучение за-свързана с мрежа работа при поискване. Цялата машина е с 1 година гаранционен срок. Доставяйте бързо уязвими резервни части в световен мащаб, за да съкратите времето за престой на оборудването и предлагайте дългосрочни предложения за оперативна оптимизация за стабилната работа на вашата станция до ключ.
Готови ли сте да захранвате своя PV или ESS проект с надеждна компактна подстанция?
Щракнете, за да изпратите вашето запитване – включете желания капацитет, напрежение и приложение (PV / BESS / и двете). Ще се върнем:
- Персонализирана едноредова-диаграма
- Бюджетна оферта (FOB/CIF)
- Време за доставка-
- Списък с включени аксесоари и незадължителни надстройки
ЗАЯВКА ЗА БЕЗПЛАТНА ОФЕРТА
Отговаряме в рамките на 8 часа – нека заедно ускорим проекта ви.